Poparzył gardło, pijąc wodę. Śledztwo umorzone. „Potwierdziło się bezpieczeństwo naszych produktów”

Prokuratorzy umorzyli śledztwo ws. wody Żywiec. Wszczęto je po tym, jak 31-letni mężczyzna poparzył gardło pijąc wodę z butelki tej firmy. Śledczy nie wiedzą jak chemikalia znalazły się w wodzie, ale ustalili, że nie doszło do tego ani w zakładzie produkcyjnym, ani w hurtowni. Podobną substancję znaleziono natomiast w zakładzie produkcyjnym ojca poparzonego mężczyzny. – Dla nas najważniejsze jest to, że ostatecznie potwierdziło się bezpieczeństwo naszych produktów – mówi rzeczniczka firmy Żywiec Zdrój S.A.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *