Polska wygrała z Bahrajnem w Turnieju 4 Narodów

Jutro nasi szczypiorniści zmierzą się w finale imprezy z Białorusią.

Polscy piłkarze ręczni wygrali z Bahrajnem 26:18 w rozgrywanym w Gdańsku Turnieju 4 Narodów. W tym spotkaniu zagrali m. in. Arkadiusz Moryto i Jan Czuwara z Zagłębia Lubin. Moryto zdobył 6 bramek i był najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole, a Czuwara rzucił 1 gola.
W innym dzisiejszym meczu Białoruś pokonała Japonię 31:27. Jutro w spotkaniu o 1 miejsce Polacy zagrają z Białorusią, a w rywalizacji o 3 miejsce Japonia zmierzy się z Bahrajnem.
Turniej jest kolejnym etapem przygotowań do styczniowych prekwalifikacji mistrzostw świata, w których biało-czerwoni walczyć będą z Portugalią, Kosowem i Cyprem.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *