POGODA: W nocy przelotne opady deszczu

Prognoza pogody:
Po południu zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura od 16°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:Po południu zachmurzenie duże, miejscami opady deszczu. Temperatura od 15°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) okresami opady deszczu, w nocy przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura od 3°C do 5°C, w nocy obniżająca się do 0°C,2°C. Wiatr od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
Warunki biometeorologiczne: niekorzystne, w nocy poprawiające się do obojętnych.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *