POGODA: Noc też będzie deszczowa

W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego: W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu ze śniegiem, w drugiej połowie nocy powyżej 600 m n.p.m. przechodzące w śnieg. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami opady śniegu. Temperatura od -4°C do -2°C. Wiatr od 30km/h do 40 km/h, zachodni i północno-zachodni. Miejscami powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.
Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *