Pogoda: Jutro nawet 18 stopni

Ważność prognozy: od godz. 20:00 dnia 04.05.2017 do godz. 20:00 dnia 05.05.2017

Prognoza pogody:
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na ogół bez opadów. Po północy miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, zmienny. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Po południu przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na ogół bez opadów. Po północy mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, zmienny. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu możliwe burze. Temperatura maksymalna od 15°C do 17°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) w dzień miejscami przelotne opady deszczu, po południu możliwe burze. Temperatura od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.
Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *