Pogoda: Jutro kolejny piękny dzień

Choć już nie tak słonecznie, będzie jeszcze cieplej. Nawet do 20 w weekend możemy się spodziewać na dolnym śląsku, a do tej temperatury stopniowo będziemy dochodzić przez cały tydzień. Dzisiejszej nocy jeszcze zimno, z przymrozkami, ale jutro czeka nas równie piękny dzień – mówi Edyta Socha – dyżurny synoptyk IMGW:
Dobra informacja dla wszystkich, którzy musieli drapać szyby. Od jutrzejszej nocy już temperatura minimalna w nocy powyżej 7 stopni.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *