Pogoda: Jutro do 22 stopni

Ważność prognozy: od godz. 20:00 dnia 30.03.2017 do godz. 20:00 dnia 31.03.2017

Prognoza pogody:
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, nad ranem lokalne rozpogodzenia. Temperatura minimalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo miejscami duże. Temperatura maksymalna od 19°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, nad ranem lokalne rozpogodzenia. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo miejscami duże. Temperatura maksymalna od18°C do 20°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni i południowy. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) temperatura od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowy.
Warunki biometeorologiczne: korzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *