Pobił pracownika sklepu kijem. Zabrał dwie butelki wódki i napój

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pobił pracownika sklepu i zabrał alkohol. Poszkodowany nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Zatrzymany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Za rozbój grozić mu może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z pionu kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Osiedle wspólnie z kolegami wrocławskiej komendy miejskiej ustalili i zatrzymali 32–letniego mężczyznę, podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło 23 lipca br. na terenie jednego ze sklepów sieciowych na wrocławskim Psim Polu. Sprawca pobił ekspedienta kijem, a następnie ukradł dwie butelki wódki oraz napój. Po zdarzeniu oddał się miejsce przestępstwa.
Na szczęście ekspedient nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą szybko namierzyli napastnika. Po zatrzymaniu okazało się, że jest to 32-letni mężczyznę. Trafił on do policyjnego aresztu.
Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie sprawdzają ponadto, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych, podobnych zdarzeń.
Podejrzanemu za czyn, którego się dopuścił grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *