Płyta Tygodnia – Natalia Szroeder : „NATinterpretacje”

Nie będzie pewnie nadinterpretacją NATINTERPRETACJI fakt, że czas na stworzenie tego krążka wydaje się bardzo długi. Pierwszy singiel Szroeder wyszedł w 2012 roku…
Debiutancki album Natalii Szroeder, wokalistki pochodzącej z Kaszub, która na swoim koncie posiada olbrzymią ilość koncertów, a Jej utwory w internecie zdobywają miliony wyświetleń.
Na krążku usłyszeć można doskonale znane ze stacji radiowych utwory takie jak „Lustra”, „Domek z kart” czy „Powietrze” oraz dziesięć zupełnie nowych piosenek.
W Radiu Wrocław częstujemy płytą. Słuchajcie nas wieczorami.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *