Plany startowe Huberta Hurkacza

Tenisista Redeco Wrocław walczy o występ w turnieju ATP Finals w Turynie.

Hurbert Hurkacz z Redeco Wrocław w najbliższych tygodniach zagra w turniejach ATP w Wiedniu i Paryżu, a jeśli będzie potrzeba – ze względu na walkę o ATP Finals – także w Sztokholmie.
Hurkacz jest obecnie dziewiąty na liście „Race to Turin”, która wyłoni ośmiu uczestników rozpoczynającej się 14 listopada imprezy. Wiadomo jednak, że we Włoszech zabraknie ósmego w tym zestawieniu Hiszpana Rafaela Nadala, który z powodu kontuzji stopy wcześniej zakończył sezon.
Obecnie pewnych udziału w męskim mastersie jest sześciu graczy – Serb Novak Djokovic, Rosjanie Daniił Miedwiediew i Andriej Rublow, Grek Stefanos Tsitsipas, Niemiec Alexander Zverev oraz Włoch Matteo Berrettini. Siódmy w zestawieniu Norweg Casper Ruud wyprzedza Hurkacza o 60 punktów, a dziesiąty Brytyjczyk Cameron Norrie traci do niego 160 punktów.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *