Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik nie zagrają w mistrzostwach Europy U-21

Piłkarze Napoli mieli być podporą reprezentacji Polski na czerwcowy turniej, który odbędzie się w naszym kraju. Niestety włoski klub zablokował ich udział w zawodach.

Klub SSC Napoli przesłał dziś w godzinnych wieczornych oficjalne pismo do Polskiego Związku Piłki Nożnej, w którym informuje, iż nie zgadza się – powołując się na regulamin FIFA – na udział Arkadiusza Milika i pochodzącego z Ząbkowic Śląskich Piotra Zielińskiego w Mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 POLSKA 2017. Czytamy na oficjalnej stronie PZPN.
Włoski klub swoją decyzję uzasadnił w ten sposób:

Mistrzostwa Europy do lat 21 zostaną rozegrane w Polsce w dniach 16-30 czerwca.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *