Piłkarze Śląska trenują w Trzebnicy

Piłkarze Śląska Wrocław rozpoczęli pierwsze zgrupowanie przed wiosenną częścią zmagań ekstraklasy. Wrocławianie są już w Trzebnicy, gdzie będą trenować do soboty. Na zakończenie obozu rozegrają sparing z Miedzią Legnica.
W przyszłym tygodniu zespół Śląska wyjedzie na zgrupowanie na Cypr, które potrwa do 3 lutego. Tydzień później w pierwszym meczu Śląsk zmierzy się na wyjeździe z Cracovią.
KARDA ŚLĄSKA:
Bramkarze: Jakub Wrąbel, Jakub Słowik, Dominik Budzyński. Obrońcy: Piotr Celeban, Augusto, Mariusz Pawelec, Igors Tarasovs, Kamil Dankowski, Konrad Poprawa, Boban Jović, Paweł Kucharczyk, Tim Rieder. Pomocnicy: Łukasz Madej, Robert Pich, Sito Riera, Adrian Łyszczarz, Jakub Kosecki, Michał Chrapek, Daniel Łuczak, Maciej Pałaszewski, Mathieu Scalet, Kamil Vacek, Dragoljub Srnić. Napastnicy: Arkadiusz Piech, Marcin Robak, Sebastian Bergier.
W kadrze zabrakło kontuzjowanych Adama Kokoszki, Michała Maka i Djordje Cotry.

„Dopiero zaczynamy robotę, praca będzie konkretna, naładujemy baterie i wio na ligę!” ???? Rozpoczęliśmy pięciodniowy obóz przygotowawczy w Trzebnicy ⚽️PS. Arek Piech w wysokiej formie również przed kamerą. Tylko dlaczego dzwoni na policję…? ???? pic.twitter.com/WY6jd4vQDz
— Śląsk Wrocław (@SlaskWroclawPl) 15 stycznia 2018
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *