Piłkarze KGHM Zagłębia rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej ekstraklasy

Dziś piłkarze pierwszej drużyny „lubinian wrócili do treningów. W inauguracyjnych zajęciach w tym roku udział brali wszyscy zawodnicy, z wyjątkiem Sasy Balicia, Damjana Bohara, Roka Sirka oraz Sasy Živca, którzy do zespołu dołączą jutro.

Na czwartek sztab trenera Martina Seveli zaplanował badania medyczne i wydolnościowe, połączone z treningiem wprowadzającym. Do 16 stycznia drużyna KGHM Zagłębia będzie przygotowywać się na własnych obiektach. Dzień później miedziowi udadzą się na obóz przygotowawczy do Turcji.
Po kontuzjach do treningów z zespołem wrócili Dominik Hładun i Dawid Pakulski, którzy trenują jeszcze indywidualnie, ale są do dyspozycji słowackiego szkoleniowca.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *