Pierwsza porażka w eliminacjach MŚ. Cały mecz Zielińskiego

Polscy piłkarze przegrali w Kopenhadze z Danią 0:4 w kolejnym meczu eliminacji do Mundialu 2018 w Rosji. To pierwsza przegrana kadry w tych kwalifikacjach. Mimo porażki biało-czerwoni utrzymali prowadzenie w grupie E. 90 minut zagrał dziś pochodzący z Ząbkowic Śląskich Piotr Zieliński.

Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzyli Thomas Delaney w 15 i Andreas Cornelius w 42 minucie. Po przewie kolejnego gola dla Danii zdobył w 59 minucie Nicolai Jorgensen. Wynik meczu ustalił w 80 minucie Christian Eriksen. Mimo porażki biało-czerwoni utrzymali pierwsze miejsce w grupie.
Mają trzy punkty przewagi nad Danią i Czarnogórą, która wygrała dziś na wyjeździe z Kazachstanem 3:0. W ostatnim meczu grupy Rumunia bezbramkowo zremisowała z Armenią.
W poniedziałek Polska zagra w Warszawie z Kazachstanem.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *