Piąty dzień Przeglądu Piosenki Aktorskiej na zdjęciach [ZOBACZ]

Za nami piąty dzień Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Najważniejsze wydarzenia to spektakl w reżyserii Jerzego Satanowskiego pt. '”Kaszana zdalnie sterowana”, w którym piosenki Piotra Bukartyka zaśpiewali m.in. Katarzyna Żak, Krystyna Tkacz czy Artur Barciś.

Na scenę w Synagodze Pod Białym Bocianem wyszedł francuski kompozytor i multiinstrumentalista Mathias Duplessy. Koncert zatytułowany 'Jeena, Jeena’ to wirtuozowska podróż po dźwiękach świata.

Widzowie zobaczyli także spektakl laureatów zeszłorocznego nurtu OFF – Teatr Układ Formalny pokazał „Traktat o androidach: God Hates Poland” na podstawie książki Michała R. Wiśniewskiego.

 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *