Palił śmieci w lesie. Przyłapała go… przenośna kamera strażników

Straż miejska z Wrocławia ukarała mandatem mężczyznę, który palił śmieci. Funkcjonariuszom pomógł przenośny monitoring. Kamery zarejestrowały mężczyznę, kiedy ten palił odpady w lesie. Sprawcę ustalono po numerze rejestracyjnym samochodu. Właściciel auta otrzymał mandat w wysokości 600 złotych.

Przenośny monitoring straży miejskiej zarejestrował spalanie odpadów – po numerze rejestracyjnym samochodu ustalono sprawcę – mandat 600zł???? pic.twitter.com/dXS06aWGP5
— Straż Miejska (@SMWroclaw) 5 maja 2017
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *