O pierwsze punkty w lidze z Janowskim, ale bez Woźniaka

Znany jest już skład żużlowej drużyny Betardu Sparty Wrocław na mecz drugiej kolejki Ekstraligi w Rybniku.

Po tym jak z powodu niekorzystnej aury nie doszło do skutku wyjazdowe spotkanie wrocławian z Unią Leszno, zespół Betardu Sparty rozgrywki zainauguruje w najbliższą sobotę na Górnym Śląsku. Rafał Dobrucki ogłosił nazwiska zawodników, którzy powalczą o pierwsze ligowe punkty w sezonie 2017. Zmiana w awizowanym zestawieniu wrocławskiej drużyny w porównaniu do meczu w Lesznie jest jedna. Tym razem nie znalazło się w nim miejsce dla Szymona Woźniaka. W starciu z ROW-em ma go zastąpić, powracający do formy po niedawnej kontuzji, Maciej Janowski. Pierwszym juniorem Sparty będzie Maksym Drabik, którego partnerem w wyścigu młodzieżowców zostanie ktoś z dwójki: Oskar Bober – Damian Dróżdż.
W składzie drużyny z Rybnika nie zmieścił się Rafał Szombierski. Jego miejsce w składzie gospodarzy zajmie doświadczony Damian Baliński.
Mecz w Rybniku rozpocznie się w sobotę 22.04 o godzinie 17.30.
Awizowane składy:
Betard Sparta Wrocław1. Tai Woffinden2. Andzej Lebedev3. Maciej Janowski4. Tomasz Jędrzejak5. Vaclav Milik6. Maksym Drabik7.
ROW Rybnik9. Fredrik Lindgren10. Damian Baliński11. Max Fricke12. Tobiasz Musielak13. Grigorij Łaguta14. Robert Chmiel15. Kacper Woryna
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *