Nożownik z Chojnowa w areszcie. Grozi mu dożywocie

26-latek z Chojnowa, który pod koniec grudnia zaatakował i ranił nożem dwóch mężczyzn, zatrzymany przez policjantów z Legnicy.

W ręce legnickich policjantów wpadł poszukiwany nożownik, który pod koniec grudnia w Chojnowie zranił dwóch mężczyzn. 26-letni sprawca napadł na mężczyznę stojącego przy jednej z ulic i zadał mu kilka ciosów nożem, a następnie zranił drugiego z mężczyzn, który przyszedł z pomocą pokrzywdzonemu.
Sprawca najpierw z samochodu zaczepiał mężczyznę na przystanku, a potem wrócił w to samo miejsce i zaatakował. O szczegółach opowiada Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji:

– 26-latek uciekł, jednak policjanci, także dzięki zeznaniom świadków, ustalili kim jest napastnik – dodaje Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji:

26-latek, decyzją sądu, trafił już do aresztu na 3 miesiące. W prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Przyznał się do winy. Na razie śledczy nie podają motywów sprawcy. Grozi mu dożywocie.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *