Nosówka u psa – jak leczyć tę chorobę?

Wiele chorób psów możemy niestety przynieść do domu ze spacerów, jeżeli nie przypilnujemy odpowiednio naszego pupila. Nosówka zaliczana jest właśnie do tego grona i wbrew pozorowi dźwięcznej i niepozornej nazwy powinniśmy bardzo uważać, aby nasz pupil nie zaraził się tym wirusem. Dlaczego nosówka jest taka groźna? Czym dokładnie jest i jak się objawia? Kiedy nasz czworonóg może złapać tę chorobę, a gdy już to się stanie to jak ją leczyć? [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *