Nocny Bazar we Wrocławiu

Nocny Bazar Wrocław, to pierwsze w mieście wydarzenie dla smakoszy, które odbywa się po zmroku w klimatycznych przestrzeniach postindustrialnej Tęczowej 57. 1 lipca zjechały się tutaj food trucki i rozstawili szefowie kuchni z wrocławskich restauracji, zagrają DJ, a ulokowane pod tym adresem kreatywne biznesy zaprosiły do siebie na dzień otwarty.

Zakupy w środku nocy? Dziś we Wrocławiu będzie to możliwe. Pierwszy raz otwarty zostanie Nocny Bazar. W hali przy Tęczowej 57 skosztować można przysmaków z ekologicznych gospodarstw, w tym warzyw, owoców, wyrobów mięsnych i wegetariańskich czy pieczywa. – Gwarantujemy, że tego wieczoru nikt nie wyjdzie od nas głodny, ani spragniony. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Andrzej Obszański z EkoBazaru. -Będziemy serwować świeże wyciskane soki, napoje, każdy z wystawców przygotował coś specjalnego, żeby zaskoczyć. Ekipa EkoBazarowa zrobi największego grilla – dodaje

Nie brakuje też foodtrucków, które serwują swoje specjały. Impreza rozpoczęła się o godz. 18 warsztatami z jogi dla wszystkich zainteresowanych. Nocny Bazar odbywa się tam, gdzie co tydzień rozkłada się EkoBazar Wrocław – targ produktów certyfikowanych. Dlatego także podczas wieczornej imprezy można zrobić zakupy u ekologicznych producentów. Wystawcy czekają w ten dzień z degustacjami, pokazami i wieloma historiami związanymi z dobrymi produktami.
Tęczowa 57 otwiera sezon letni z wielka pompą zapraszając do siebie food trucki oraz ekipy z kilku wrocławskich restauracji. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś smacznego – jest na słodko, na ostro, po azjatycku, meksykańsku, a także na całkowitym freestylu. Zapłonie prawdziwy ogień i poleją się chłodzące napoje. To niepowtarzalna okazja, żeby spotkać ulubionych wrocławskich szefów kuchni i podpatrzeć ich pracę. Wielkiej fecie po zmroku towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze danie eko, które część z gotujących ekip włączy na…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *