Niespodzianka w DPŚ! Fenomenalny Lebiediew wprowadza Łotwę do barażu, Dania za burtą!

Zaledwie dwa dni temu zawodnik Betard Sparty Wrocław Szymon Woźniak wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski, co zostało odebrane w polskim światku żużlowym jako solidna sensacja. Teraz kolejny ze Spartan sprawił wielką niespodziankę, ale już w rozgrywkach międzynarodowych. Andrzej Lebiediew zanotował kapitalny występ w półfinale Drużynowego Pucharu Świata, a jego skazywana na pożarcie Łotwa sensacyjnie wyeliminowała reprezentację Danii. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *