Nie daj się rutynie! Zmień kierunek lub taktykę [PORADY EKSPERTA]

Biegając systematycznie, jesteśmy narażeni na to, że po pewnym czasie w nasze treningi zacznie się wkradać monotonia. Jak sobie z nią radzić?

Wiele drobnych szczegółów jesteśmy w stanie zmienić sami, tak by przyjemności z biegania nie psuła nam pojawiająca się nuda. – Jesień i zima to dobry okres na eksperymenty i spróbowanie nowości – mówi trenerka sportów wytrzymałościowych i reprezentantka Polski w biegu na orientację Weronika Machowska:

 
SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *