„NIC NIE GRA” we Wrocławskim Teatrze Komedia

14 września 2017 roku otwarcie kolejnego, 21 sezonu we Wrocławskim Teatrze Komedia.

Na dobry początek „ Nic nie gra” H. Lewis, J. Sayer, H. Shields w przekładzie Elżbiety Woźniak. Reżyseria: Paweł Okoński Scenografia: Wojciech StefaniakKostiumy: Zofia de Ines
Sztuka opowiada o amatorskim zespole teatralnym jednej z politechnik próbującym zrealizować premierę przedwojennego dreszczowca . Mimo usilnych starań zespołu, przedstawienie, z powodu przeróżnych, zabawnych kłopotów technicznych, nie przebiega w zamierzony sposób. Im bardziej wykonawcy starają się te problemy ominąć tym stają się one coraz większe, aż do niespodziewanego zakończenia. Połączenie kryminału Agaty Christie z kabaretem „Monty Python”. Angielski humor w najlepszym, najczystszym wydaniu.
Sztuka „The Play That Goes Wrong” została uznana za najlepszą komedię na londyńskim West Endzie, otrzymała prestiżową nagrodę Laurence Olivier Award.
Obsada:Sandra Florence: Agnieszka Wielgosz/Marzena KopczyńskaJonathan Charles: Rafał KwietniewskiMax Cecil: Tomasz Lulek:Paweł Okoński/Mirosław KropielnickiAnnie: Kinga ZabokrzyckaDennis Perkins: Marian Czerski/Radek KasiukiewiczThomas Colleymore: Jerzy Mularczyk„Nic nie gra” – 14 i 15 września, godz. 19:00Więcej na: www.teatrkomedia.com

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *