Muzyka w RWK – Ensemble Kompopolex, Piotr Damasiewicz i Kairo [PODCASTY I WIDEO]

Kultura DAB+ Muzyka, poniedziałek 16-19, Maciek Przestalski (powtórka audycji we wtorek od 9:00)

Na początek Ensemble Kompopolex. Muzycy, którzy często porzucają swoje instrumenty na rzecz kabli, keyboardów, tańca i śpiewu, 12 grudnia zagrają w Centrum Sztuki WRO. W studiu zagoszcili Aleksandra Gołaj z Tadzkiem oraz Dominika Kluszczyk:
[videoplayer id=242712][/videoplayer]
Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:

Nakładem Astigmatic Records ukazał się właśnie bardzo ciekawy album składu Piotr Damasiewicz & Power of the Horns. Z liderem projektu Piotrem Damasiewiczem przez godzinę rozmawialiśmy o muzyce:
[videoplayer id=242713][/videoplayer]
Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:

A na koniec pierwsze zapoznanie z zespołem Kairo. W swojej muzyce opowiedzieli Karolina Biernacka, Kacper Mikołajuk i Marcin Urszulak.
[videoplayer id=242714][/videoplayer]
Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:

Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *