Muzyka na żywo w Radiu Wrocław: Ok.No [ZOBACZ]

Zwycięzcy naszej „Muzycznej bitwy” byli gośćmi „Muzycznego wieczoru”.

Ok.no to wrocławska grupa założona dwa lata temu: „Nasze inspiracje muzyczne są z tak różnych dźwiękowych krain, że aż trudno nam uwierzyć, że gramy w niezmienionym składzie od 2015 roku. Mimo różnic udało się znaleźć wspólny muzyczny mianownik. Polskie, niebanalne teksty oraz melodyjne granie z rockowym pazurem to w ogromnym skrócie po prostu ok.no” – deklarują.
Skład:
Łukasz Romanowski – perkusjaWojciech Babiński – basMarek Brodziak – wokalŁukasz Pogorzelec – klawiszePiotr Obuchowski – gitara

Ok.no będziecie mogli także posłuchać przy okazji kolejnego biegu Radia Wrocław, który odbędzie się już 3 września o 11:00 w Parku Grabiszyńskim.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *