Muzyczna Żonglerka w RWK: podsumowanie roku z A_tropic, Hopper i Kubą Serafinem [relacja wideo]

Gości audycji Muzyczna Żonglerka pytaliśmy o top 5 płyt roku 2019. Na liście znalazły się m.in. „A Universe that Roasts Blossoms for a Horse” słoweńskiego zespołu Širom, „Age of Excuse” Mgły i „Tunes 2011 to 2019” Buriala.

Łukasz znany jako A_tropic stoi za kolektywem DJ-ów z Wrocławia, którzy organizują cykl imprez klubowych pod szyldem Acidtropicália. Rozmawialiśmy o wydarzeniach organizowanych przez Dj-ów oraz typach na top płyt roku 2019 według Łukasza.
[videoplayer id=244159][/videoplayer]
Mateusz opowiadał o początkach zespołu Hopper oraz o kulisach powstawania płyty s/t wydanej przez Gusstaff Records. Na potrzeby zespołu sam nauczył się grać na trąbce…
[videoplayer id=244160][/videoplayer]
Kuba Serafin to redaktor naczelny portalu uwolnijmuzyke.pl. To pasjonat muzyki, któremu nie było łatwo zdecydować się na tych pięć najlepszych płyt…
[videoplayer id=244161][/videoplayer]
[videoplayer id=244162][/videoplayer]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *