Muzyczna Bitwa: Zobacz pełną listę półfinalistów!

Zakończyliśmy pierwszy antenowy etap dwunastej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Znamy już pełną listę półfinalistów, to 18 zespołów, które od poniedziałku 8 maja ruszą do nowego boju.

Z tej osiemnastki słuchacze wyłonią trzy grupy, które zagrają na naszym wielkim finałowym koncercie. Czwarty finalista otrzyma od nas dziką kartę, ma na nią szansą każdy zespół, który brał udział w antenowym etapie naszego konkursu. Wszyscy spotkają się 10 czerwca w Sali Koncertowej Radia Wrocław. 
Oto pełna lista półfinalistów:
 

Adrenalina
Apokalipsa
Chapeau Bas
Distant Nights
DSW
Feelings Station
Follow White Rabbit
Korabel
Mad Horse
ok.no
Pozytywny Stan
Ravel
Rohele
The Hooves
Uvaga
Violet Train
Why
Wszem Wobec

SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDAŁY POJEDYNKI:
28.04 Dogrywka: Uvaga vs No Idea
1) Uvaga (RW BITWA 1)
Nowy wrocławski kwintet, sami opisują się tak „torpeda thrash – funk z mocną melodią i bezkompromisowym wokalem. Koncertowy polot z mocną dawką improwizacji. Uvaga łączy rap i wykręcone partie solowe. Nietypowa muzyczna współpraca międzyresortowa”.
POSŁUCHAJCIE:

Skład:

Dariusz „Dre Jape” Łukaszewicz – Wokal
Piotrek „Ziołek” Ziółkowski – Perkusja
Marek Ziółkowski – Bass
Adam Piotrowski – Gitara „melodyjna”
Jarosław Łukaszewicz – Gitara „solowa”

2) No Idea (RW BITWA 2)
To rockowe trio z Lubina założone w 2016 roku. Sami o sobie mówią: – Trawią nas niezaspokojone żądze grania i przemierzania muzycznych horyzontów – aż po same rubieże. Chętnie Was tam zabierzemy w następującym składzie: jedyny człowiek, który przeżył ugryzieniem jesiotra, ścigany przez Interpol i specjalista od używania słowa 'baranek’ w Turcji”.
POSŁUCHAJCIE:

Skład:

Michał Lubera – wokal, gitara
Dariusz Szade -…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *