Muzyczna Bitwa Radia Wrocław. Jutro retransmisja finałowego koncertu

Zwycięzcę już dawno znamy, ale emocje jeszcze nie opadły. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Wielki finał XII edycji Muzycznej Bitwy przeszedł do historii, gdy w czerwcowy wieczór w Sali Koncertowej Radia Wrocław poznaliśmy zwycięzcę – zespół Ok.no. To publiczność zdecydowała, że właśnie do tej grupy powędruje czek na 10 tys. zł, czyli nagroda główna.
Ale przecież nie tylko ich mogliśmy usłyszeć. Na scenie zagrały również formacje Distant Nights, Uvaga oraz Ravel. Całą czwórkę będziemy mogli usłyszeć jeszcze raz w poniedziałek, 14 sierpnia – gdy wrócimy do tego wyjątkowego koncertu.
Retransmisja na antenie Radia Wrocław tuż po godz. 20.00. Bądźcie z nami!

Zobaczcie, co działo się w Sali Koncertowej Radia Wrocław:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *