Muzyczna Bitwa Radia Wrocław: Czas na etap antenowy [ZESPOŁY, ZDJĘCIA]

Za nami ostatnie już regionalne przesłuchania w tej edycji bitwy. Została wyłoniona ostateczna lista zespołów, które przeszły do następnego antenowego etapu.

Znamy już pełną listę zespołów, które przeszły do drugiego, antenowego etapu dwunastej edycji Muzycznej Bitwy. Po czterech seriach przesłuchań na żywo – w Zgorzelcu, Świdnicy, Legnicy i Wrocławiu – wyłonione zostały:

Absta
Adrenalina
Apokalipsa
BulletRaid
BarRock
Chillove
Coolbaba
Chapeau Bas
Cynamonowy Ogród
Distant Nights
DSW
Feeling Station
Follow White Rabbit
Grzegorz Markocki z zespołem
Karabach
Korabel
Laszlo Taxi
Mad Horse
Marcus
Nofan
No Idea
Nowy Dyzma
Ok.no
Pozytywny Stan
Ravel
Rohele
SilentLive
Wata
The Hooves
Uvaga
Wszem Wobec
Why
Violet Train
Zielony Groszek

Drugi etap rusza 3 kwietnia, wtedy zespoły oceniane będą przez naszych słuchaczy i to ich głosy zdecydują, kto znajdzie się w półfinale. Wszystkim muzykom, którzy brali udział w pierwszym etapie dziękujemy za włożone serce, emocje i pasję. Tych, którym się nie udało teraz, zapraszamy za rok.

 
WROCŁAW
W Sali Koncertowej Radia Wrocław w sobotę zakończyły się przesłuchania dwunastej edycji Muzycznej Bitwy. Jako ostatnia zaprezentowała się formacja Mad Horse z Ząbkowic Śląskich: -Atmosfera jest wspaniała, dużo fajnych ludzi się zjechało i wszyscy są entuzjastycznie nastawieni. Każdy energią pozytywną się wspiera – tłumaczyli członkowie grupy:

Muzycy z grupy Follow The White Rabbit podkreślali, że Muzyczna Bitwa jest dla nich impulsem do działania: – Ile można grać w salce prób i tworzyć piosenki? Mamy trochę materiału gotowego, więc stwierdziliśmy, że to fajna okazja, żeby pokazać się szerszej publiczność, sprawdzić się na żywo…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *