Mr Vintage o tym, jak być dobrze ubranym mężczyzną [POSŁUCHAJ]

Ile i jakie ubrania powinny znaleźć się w szafie mężczyzny dbającego o swój wygląd? Jakie błędy najczęściej popełniają panowie? Między innymi o tym porozmawiamy z Michałem Kędziorą w sieci znanym jako Mr. Vintage.
– Moda męska zawsze wzbudzała moje zainteresowanie, jednak prawdziwa pasja zaczęła się kilka lat temu. Wtedy pojawił się pomysł założenia bloga o tematyce mody męskiej. Od początku zależało mi na promowaniu dobrego, ponadczasowego stylu w rzeczowy i przystępny sposób – mówi bloger.
Kędziora jest też autorem książki „Rzeczowo o modzie męskiej”. Miesięcznik branżowy Press napisał o nim: „To taki prof. Miodek mody męskiej”.
Posłuchajcie rozmowy z Michałem Kędziorą:
cz. I

cz. II

cz. III
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *