Młodzi opanowali studio. Ruszyły warsztaty Akademii Młodego Radiowca [FOTO]

Młodzi zaczynają przygodę z Radiem Wrocław… bez tremy. Rozpoczęliśmy kolejne już warsztaty Akademii Młodego Radiowca i nasi przyszli reporterzy pokazali, że mikrofon im niestraszny. Zanim rozpoczęli pierwsze zajęcia, zdążyli zadebiutować na antenie w programie Michała Kazulo.
Posłuchajcie:

Bez żadnej tremy usiedli przed mikrofonami i rozmawiali z naszym prowadzącym. Jak wrażenia?

– Najbardziej mi się podobało to co teraz robię, czyli nagrywanie. Cieszę się, że rodzice będą mogli mnie usłyszeć. Rodzice się zdziwią. Na razie się uczymy, ale już jest ekstra – mówią dzieci.

Pod okiem naszych najlepszych dziennikarzy młodzi radiowcy będą się szkolić, a na koniec warsztatów nagrają wieczorynkę, której będzie można posłuchać na antenie Radia Wrocław.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *