Mistrzostwa Europy w zapasach. Porażka Tracza w pierwszej walce

Zawodnik Śląska Wrocław będzie jeszcze walczył w repasażach.

Michał Tracz rywalizuje w kategorii do 63 kilogramów. W pierwszej walce przegrał przez przewagę techniczną z reprezentantem Rosji Stepanem Marjanjanem 0:9. Jutro Tracz będzie miał jeszcze szansę powalczyć w repasażach. Stoczy pojedynek z reprezentantem Litwy Justasem Petraviciusem.
Z innych Polaków startujących dziś w Bukareszcie najlepiej zaprezentowała się Roksana Zasina. Zawodniczka ZTA Zgierz dotarła do pojedynku o brązowy medal. W nim jednak przegrała z Białorusinką Wanessą Kaładzińską 0:2 i ostatecznie zajęła piąte miejsce.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.