Mietek Szcześniak zaśpiewa w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Trzykrotny laureat Fryderyków i zdobywca wielu innych nagród, jeden z najciekawszych męskich głosów na naszej scenie muzycznej. Mietek Szcześniak zaśpiewa 18 listopada w naszej Sali Koncertowej.

Za nami dwa gorąco przyjęte koncerty Jaromira Nohavica, a w naszej Sali Koncertowej szykuje się kolejne wydarzenie muzyczne. Już 18 listopada wystąpi jeden z najlepszych polskich wokalistów Mietek Szcześniak, który zaśpiewa piosenki ze swojej najnowszej płyty „Nierówni”.
– Ten album był dla mnie wyzwaniem, bo sięgnąłem tu po wiersze księdza Jana Twardowskiego – mówi wokalista:

Wokalista ma siedem płyt w dorobku i przeboje takie jak „Dumka na dwa serca, „Kocham tylko Ciebie” czy „Spoza nas”. Debiutował w 84 roku, a jego muzyczne początki związane są z Wrocławiem:

Na naszej scenie Mietkowi Szcześniakowi towarzyszyć będzie pięcioosobowy zespół oraz kwartet smyczkowy. Koncert rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *