Mieszkańcy osiedla słyszą strzały i znajdują szczątki zwierząt. Myśliwi: my tam nie polujemy

Plama krwi na trawie, obok wnętrzności zwierząt – taki widok kilka dni temu zastali mieszkańcy wrocławskiego osiedla Osobowice-Rędzin. – To totalna rzeź. W dodatku bardzo blisko domów, obok drogi publicznej. To paranoja – mówi przedstawicielka mieszkańców. Sytuacja jest groźna. Jednak nie wiadomo, kto za nią odpowiada. Sprawę badają policja i straż miejska. Teren patrolować chcą członkowie grupy „Wrocławianie Przeciw Myśliwym”.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.