Miedź Legnica wygrała z Bytovią 2:1

Arbiter podyktował aż 3 rzuty karne, wszystkie dla Miedzi.

Pierwsi groźnie zaatakowali goście i szybko zdobyli gola. W 11. minucie po kontrataku Mateusz Klichowicz zagrał do Roberta Mandrysza i Bytovia objęła prowadzenie.
Miedź powinna wyrównać w 38. minucie meczu. Sędzia podyktował rzut karny po faulu na Damianie Rasaku. Do piłki podszedł Petteri Forsell, ale Gerard Bieszczad obronił.
Miedź w drugiej połowie nadal atakowała. W 58. minucie sędzia po faulu na Wojciechu Łobodzińskim znów podyktował rzut karny. Do piłki ponownie podszedł Forsell, ale za drugim razem nie pomylił się.
Mecz rozstrzygnął się w 87. minucie Lukas Bielak sfaulował w polu karnym Jakuba Vojtusa, a Forsell nie bał się po raz trzeci podejść do piłki. Fin pewnie trafił do bramki Bieszczada i tym samym zapewnił legniczanom trzy punkty.
 
Miedź Legnica – Bytovia 2:1 (0:1)
Forsell 58k, 87k – Mandrysz 11
Miedź Legnica: Paweł Kapsa – Jonathan de Amo, Michał Stasiak, Tomasz Midzierski, Rumen Trifonow – Damian Rasak, Keon Daniel, Petteri Pennanen (73′ Jakub Vojtus), Petteri Forsell, Mariusz Rybicki (76′ Marquitos) – Wojciech Łobodziński (90′ Adrian Łuszkiewicz).
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *