Mężczyzna uprawiał kilkadziesiąt krzewów marihuany na strychu 

Policja w Złotoryi została poinformowany o awanturze domowej w jednym z mieszkań w centrum miasta. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zastali tam młode małżeństwo. Podczas rozmowy ustalili, że para doszła już do porozumienia, jednak nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło u policjantów podejrzenia. W jednym z pomieszczeń policjanci ujawnili 36 krzewów marihuany należących do mężczyzny. Rośliny zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a 30-latek zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. 
Mężczyzna został już przesłuchany, usłyszał zarzuty uprawy konopi indyjskich i posiadania środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *