Metraco i KPR Jelenia Góra zwyciężają, ekipa z Kobierzyc z porażką

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin wygrały dziś na wyjeździe z Selgrosem Lublin 19:17 w meczu 25. kolejki ekstraklasy. Metraco rozgrywa swoje mecze w grupie 1-6.
Po trzy gole dla Selgrosu zdobyły Marta Gęga i Ivana Bożovic, najskuteczniejsza w zespole gości była Kinga Grzyb – 5 bramek.
Miedziowe zajmują drugie miejsce w tabeli z 39 punktami, Selgros ma 36 pkt i jest czwarty.
W spotkaniach o utrzymanie KPR Jelenia Góra pokonał dziś u siebie Olimpię-Beskid Nowy Sącz 27:26, a KPR Kobierzyce przed własną publicznością uległ Piotrcovii Piotrków Trybunalski 26:29.
KPR Jelenia Góra z 9 punktami zajmuje jedenaste miejsce w tabeli, KPR Kobierzyce ma 14 punktów i jest dziewiąty.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *