Marek Sekielski: W uzależnieniach w ogóle nie chodzi o substancję

Twórczość dokumentalna Marka Sekielskiego przede wszystkim porusza tematy trudne, kontrowersyjne, nierzadko wstrząsające opinią publiczną. Sekielski stara się dotrzeć do osób będących ofiarami księży pedofilów, jak również tych, które tworzą margines społeczny. Jego filmy dokumentalne „Tylko nie mów nikomu” czy „Zabawa w chowanego”, zyskały ogromne uznanie środowiska filmowego i widzów. Od dłuższego czasu dostępny jest też podcast „Sekielski o nałogach” oraz książka „Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba” napisana wspólne z Arturem Nowakiem. W rozmowie podjęliśmy temat nałogów i osób, które zgodziły się opowiedzieć o swojej drodze do wyzdrowienia. Jedną z nich jest Marek Sekielski.

POSŁUCHAJ:
[audioplayer id=”317137″ src=”/img/articles/123371/Marek-Sekielski-1-632c74958385f-mswc.mp3″/]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.