Marek Krajewski ukończył najnowszą powieść

Dobra wiadomość dla fanów Marka Krajewskiego. Znany autor kryminałów ukończył swoją najnowszą powieść. Wkrótce poznamy jej tytuł oraz szczegóły.
„Z wielką radością oznajmiam, że ukończyłem i wycyzelowałem moją najnowszą powieść. Ukaże się ona we wrześniu br. Będę na bieżąco Państwa informował na FB o jej dalszych losach (jaki będzie tytuł, jak wyglądać będzie okładka” – napisał na portalu społecznościowym Marek Krajewski. 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *