Mamy komplet Słuchaczy, których zabierzemy na koncert Depeche Mode

Andrzej Salejda, farmaceuta z Chrząstawy Wielkiej, jako ostatni dołączył do grupy naszych słuchaczy, których 7 czerwca zabierzemy na koncert do Drezna! Tuż przed godziną 20.00 usłyszał telefon z Radia Wrocław…

Dzień Dziecka był szczęśliwy dla Anny z Wrocławia. Martę Malinowską przekonała taka wiadomość: Muzyka Depeche Mode towarzyszyła mi od dzieciństwa gdyż mój starszy brat od zawsze był ich fanem. Przyznaję, że jako kilkulatka zupełnie nie rozumiałam ich fenomenu. Z wiekiem jednak dorosłam i zrozumiałam. Po pierwszym koncercie, z wrażenia nie mogłam spać przez kilka dni 🙂 Coś czuję, że tym razem będzie podobnie.
Posłuchajcie jaką supermoc ma Anna: 

Środa okazała się szczęśliwa dla Agnieszki. Michał Kazulo pytał naszą Słuchaczkę, czy umie się rozpychać łokciami, by dostać się pod samą scenę na koncercie Depeche Mode. Agnieszka udowodniła też, że umie śpiewać i jest prawdziwą fanką zespołu. Bilet się należał.
Posłuchajcie:

Jako drugi do busa wsiądzie mąż Anny z Legnicy. „Powód dla którego chciałabym aby na koncert pojechał mój maż Robert, jest banalny. Fanem zespołu był od zawsze, a za małolata „robił” się na Martina z burza blond loków, teraz kiedy loki się wytarły przypomina raczej Dave’a…no cieszyłby się chłopak??” – Po takiej wiadomości Marta Malinowska nie miała wątpliwości, że to Robert musi być 7 czerwca w Dreźnie.
Posłuchaj:

Pierwszym zwycięzcą naszej zabawy została Ewa Pierzchawka z Namysłowa. – Jestem ich wierną fanką i to chyba najważniejsze, ale poza tym jestem fajna i towarzyska. Pracuję w służbie zdrowia więc mogę się w razie konieczności przydać – napisała Ewa.

Słuchacze musieli łapać piosenki Depeche Mode w Radiu Wrocław. Gdy je usłyszeli, wysyłali SMS-a z odpowiedzią na pytanie „dlaczego to właśnie Ciebie mamy zabrać na koncert”.

A takie cuda zastaliśmy rano w newsroomie! Tajemniczy darczyńca obiecał, że wkrótce się ujawni
Zadbamy o komfortowy przejazd dla naszych Słuchaczy na trasie Wrocław – Drezno oraz Drezno – Wrocław. Koncert rozpocznie…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *