Made in Wrocław – poznaj siłę wrocławskiego biznesu

Made in Wrocław to pierwsze takie wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska – połączenie konferencji biznesowej z bezpłatnymi targami przeznaczonymi dla wszystkich mieszkańców miasta.

14 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowych przy Hali Stulecia każdy będzie mógł za darmo poznać najnowsze produkty i rozwiązania, jakie powstają we Wrocławiu. 
Dlaczego warto budować markę Made in Wrocław? Jak do sukcesu dochodziły największe lokalne firmy i startupy? Jakie technologie oraz produkty wytwarzane w stolicy Dolnego Śląska opanowują światowe rynki? Na te pytania odpowiedzą goście Made in Wrocław.
Wydarzenie będzie okazją do wypromowania marki Made in Wrocław i zaprezentowania potencjału zarówno firm, które wyrosły na lokalnym gruncie, jak i globalnych korporacji, które u nas kreują swoje flagowe rozwiązania.
Made in Wrocław to połączenie konferencji skierowanej do świata biznesu z bezpłatnymi targami dla wszystkich mieszkańców. 14 grudnia będą oni mogli odwiedzić stoiska kilkudziesięciu startupów oraz kilkunastu polskich i zagranicznych, dużych firm. Pochwalą się one tam swoim najciekawszymi rozwiązaniami.
Każdy z uczestników będzie miał możliwość zobaczenia i sprawdzenia powstających w mieście nowoczesnych wynalazków, a także porozmawiania ze specjalistami od rozwoju biznesu czy kariery zawodowej. To szczególnie ważne dla uczniów oraz studentów.
Przewidziane są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także wyjątkowa, wrocławska strefa wypoczynku.
Targi potrwają od 11 do 17.30. Udział w nich jest bezpłatny.
Zarówno konferencję jak i targi otworzy prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.W sesji inauguracyjnej konferencji biznesowej udział wezmą także Paweł Marchewka – założyciel szef firmy Techland, a także Grzegorz…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *