Maciej Janowski może wracać na żużlowy tor

Żużlowiec Betardu Sparty będzie do dyspozycji trenera Rafała Dobruckiego na kolejny trening punktowany. Jego stan zdrowia nie budzi już zastrzeżeń i po przerwie będzie mógł wsiąść na motocykl.

Janowski doznał kontuzji obojczyka w lutym podczas jazdy na motocrossie. Przymusowa przerwa się wydłużyła ponieważ złamanie było skomplikowane.
Zawodnik Betardu nie kryje radości. Na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych podkreśla: – Mogę zacząć jeździć. To dobrze. Już oglądałem, jak chłopaki wszyscy jeżdżą dookoła, a ja na tym rowerze stacjonarnym w domu i nie mogłem się doczekać – podkreśla żużlowiec.
Wrocławianin z powodu kontuzji opuścił inauguracyjną rundę Speedway Best Pairs w Toruniu oraz pierwsze sparingi klubowe.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *