Łukasz Kubot odpadł z turnieju w Acapulco

Łukasz Kubot z KKT Wrocław i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z meksykańsko-hiszpańską parą Santiago Gonzalez / David Marrero 6:7 (3-7), 3:6 w pierwszej rundzie debla tenisowego turnieju ATP w Acapulco. Polak i Brazylijczyk byli rozstawieni z numerem trzecim.
Wpierany przez publiczność meksykańsko-hiszpański duet nie miał problemów w tym meczu. Wygrali w 78 minut, nie oddając swojego serwisu.
Kubot i Melo nie mają dobrej passy. W ostatnich imprezach (w Rotterdamie i Rio de Janeiro) wygrali po jednym spotkaniu, a teraz przegrywają już na początku imprezy.
Teraz zagrają w jeszcze mocniej obsadzonych imprezach – w Indian Wells oraz Miami.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *