Lekarze walczą o życie siedmiolatka. Na chłopca runęła ściana budynku

Stan 7-latka z Boguszowa Gorc, którego przygniotła ściana budynku gospodarczego jest poważny. Lekarze walczą o jego życie. 

Do wypadku doszło, kiedy 7-latek wraz z kolegą bawili się na podwórku. Nagle jedna ze ścian opuszczonego budynku gospodarczego runęła na dzieci. Jeden z chłopców został przygnieciony przez spadające fragmenty, drugi, któremu nic się nie stało, pobiegł od razu po pomoc.
Rannego 7-latka spod gruzów wyciągnął ojciec, jeszcze przed przyjazdem strażaków. Chłopiec został zabrany do szpitala. Obrażenia zagrażają życiu i zdrowiu 7-latka – informuje Marcin Świeży z wałbrzyskiej komendy.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *