Latające psy we Wrocławiu. Walczą w zawodach dogfrisbee [ZDJĘCIA]

Czworonogi z całej Polski walczą w Parku Południowym. Emocje są tym większe, że to równocześnie kwalifikacje do mistrzostw świata.

W trakcie zawodów można również skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie żywienia i zachowania zwierząt.
ZOBACZ: Zawody Latających Psów

Warto przyjść i kibicować, ale w parku można również rozpocząć zabawę z dogfrisbee – zachęca Joanna z suczką Lorie – jeden z najlepszych duetów w kraju. – Rasa psa nie ma znaczenia. Ja bardzo długo startowałam z moim kundelkiem, który aktualnie jest na emeryturze, ma sporo osiągnięć na koncie. Więc tak naprawdę z każdym psem można trenować. Pies się cieszy łapiąc dyski, to jest dla nas wspólna zabawa, taki dodatek zamiast piłeczki – opowiada zawodniczka.

Jutro kolejny dzień zawodów. Wstęp jest bezpłatny.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *