Łączy nas A4 – Jedziemy autostradą z radiowymi kolegami

Jeśli wybieracie się w sobotę w wakacyjną podróż samochodem i będziecie jechać autostradą A4, to koniecznie włączcie Radio Wrocław. Od rana prowadzimy akcję „Łączy nas A4”. Reporterzy z rozgłośni w Opolu, Katowicach, Krakowie i oczywiście Wrocławia wyruszą na trasę, by sprawdzić jak się jedzie. 
My jedziemy od Zgorzelca na Górę św. Anny – tam też dotrzeć mają dziennikarzy naszych zaprzyjaźnionych stacji radiowych. Plan jest jeden – opowiedzieć wam co dzieje się na jednej z najczęściej uczęszczanych dróg.
Relacji możecie słuchać w naszych serwisach informacyjnych (od godz. 7.00) oraz w programie Hamburger na śniadanie. Podpowiemy wam, gdzie tworzą się zatory, gdzie kolejki oraz gdzie najlepiej zatrzymać się na krótki odpoczynek. Kiedy wyjedziecie już z Dolnego Śląska, to koniecznie przełączcie się na Radio Opole, jeśli jedziecie dalej włączcie Radio Katowice, potem Radio Kraków. Szerokiej drogi. 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *