Kubot i Melo w półfinale turnieju ATP Finals w Londynie

Polak i Brazylijczyk wygrali decydujący mecz grupowy.

Łukasz Kubot z Krzyckiego Klubu Tenisowego i Marcelo Melo wygrali z Amerykaninem Rajeevem Ramem i Brytyjczykiem Joe Salisburym 6:7, 6:4 i 10:7 w ostatnim meczu grupowym tenisowego turnieju mistrzów ATP Finals w Londynie. Polak i Brazylijczyk zapewnili sobie awans do półfinału.
W grupie polsko-brazylijska para wygrała wcześniej z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Słowakiem Filipem Polaskiem 4:6, 6:4 i 10:5 oraz przegrała z Ravenem Klaasenem z RPA i Nowozelandczykiem Michaelem Venusem 3:6 i 4:6.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *