Konrad Imiela zdradza szczegóły wrocławskiego sylwestra

Cztery wejścia, dokładne kontrole tego co wnosimy, a także regularne patrole policji i staży miejskiej. Urząd miejski Wrocławia zapowiedział dziś, że zaplanowano już kwestie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas sylwestra na rynku.
Podobnie jak rok temu, na miejsce imprezy nie będzie można wnosić butelek, a także ostrych narzędzi czy broni. -W okolicy utrudniony będzie także wjazd samochodem, dlatego lepiej na miejsce wybrać się autobusem lub tramwajem – mówi producent imprezy Michał Pryszczewski:
Podczas imprezy zapewnione ma być także zabezpieczenie medyczne, karetki pogotowia będą stacjonować w okolicy Sukiennic.
O wszystkich wydarzeniach opowiadał Radiu Wrocław Konrad Imiela, reżyser sylwestra.
Część I

Część II

Część III

 
Tegoroczny wieczór sylwestrowy na wrocławskim Rynku odbędzie się pod hasłem KOLORY RADOŚCI.
Scenariusz i reżyseria: Konrad Imiela
Estrada, zaprojektowana jako tętniące kolorami, mappingiem, wizualizacjami wyświetlanymi na LED-owych ekranach serce nocnej imprezy, stanie na Placu Gołębim, przy pierzei północnej (koło Jasia i Małgosi).
Występ każdego kolejnego zespołu będzie oprawiony innymi dominującymi kolorami. – Ten tęczowy zamysł jest metaforą różnorodności, manifestem tolerancji – powiedział Konrad Imiela.
Na sylwestrowym koncercie wystąpią przede wszystkim artyści wrocławscy, jednak nie zabraknie także związanych z Wrocławiem gości. Wszyscy wykonawcy zagrają na żywo.
Kolejność występów:
19.00 – 19.25 Paweł Gołębski i DJ rozgrzewają publiczność przed rozpoczęciem koncertu.
19.25 – 20.10 LECH JANERKA
20.15 – 20.45 CONGA LINE
20.50 – 21.30 NATALIA SIKORA: JANIS JOPLIN
21.35 – 22.20 KOZAK SYSTEM
22.30 – 0.05 100 LAT RADOŚCI
0.10 – 1.00 AFROMENTAL
Sylwestra poprowadzą Marta Dzwonkowska i Paweł Gołębski. Zamiast fajerwerków odbędzie się teatralny pokaz pirotechniczny.
Na relację z Koncertu Sylwestrowego zaprasza Onet.pl
Informacje praktyczne:
Na placu Solnym będzie strefa gastronomiczna z ciepłymi posiłkami, napojami, grzanym piwem i winem. Na Plac…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *