Komisja Ligi ukarała Śląsk Wrocław

Poza dolnośląskim klubem nie oszczędzono także Legii, Sandecji i Wisły Kraków.

Komunikat Komisji Ligi:
W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk w 3. kolejce Ekstraklasy, na klub z Wrocławia nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych.
W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy oraz gości podczas meczu Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz w 3. kolejce Ekstraklasy, na oba kluby nałożono kary: na klub z Warszawy karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy mecz Ekstraklasy z Sandecją; na klub z Nowego Sącza zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz Ekstraklasy.
W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy oraz gości podczas meczu Górnik Zabrze – Wisła Kraków w 3. kolejce Ekstraklasy na klub z Krakowa nałożono karę finansową w wysokości 7 tysięcy złotych w zawieszeniu na 6 m-cy oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 następne mecze Ekstraklasy.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *