Komisja Ligi ukarała piłkarski Śląsk Wrocław

Kara to konsekwencja niesportowego zachowania piłkarzy po meczu Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

Komisja Ligi na oba kluby (Śląsk i Piast) nałożyła karę finansową w wysokości po 20 tysięcy złotych.
Spotkanie 25. kolejki na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zakończyło się porażką gospodarzy 3:4. Tuż po końcowym gwizdku sędziego Szymona Marciniaka na boisku doszło do przepychanek z udziałem zawodników obu klubów. Najbardziej aktywni, zdaniem arbitra, uczestnicy bójki Łukasz Madej ze Śląska i Brazylijczyk Hebert z Piasta otrzymali czerwone kartki. Obaj gracze zostali potem zdyskwalifikowani przez Komisję Ligi na trzy spotkania.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *